Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
PET centrum Nemocnice Na Homolce v Praze 5 hledá radiologického asistenta / asistentku. Inzerát ke stažení zde.

Radioizotopové pracoviště IKEM hledá do svého kolektivu na plný i zkrácený úvazek lékaře se specializovanou způsobilostí v oboru NM, případně zařazení do interního nebo radiologického kmene s předpokladem atestace v oboru NM. Možnost i absolvent lékařské fakulty se zájmen o další vzdělávání v oboru NM.

Nabízíme:
  • práci v příjemném kolektivu
  • jednosměnný provoz PO-PÁ
  • možnost ubytování
  • zaměstnanecké benefity IKEM
  • možnost vzdělávání a profesního růstu
V případě zájmu kontaktujte:
MUDr. Nevenka Solar
přednostka Radioizotopového pracoviště IKEM
+420236055422
nevenka.solar@ikem.cz

Oddělení nukleární medicíny KN Liberec, a.s. přijme pro ambulanci nukleární medicíny lékaře – lékařku. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, 6 týdnů dovolené, práci na hybridním přístroji SPECT/CT. V blízkém časovém horizontu je plánovaná instalace i PET/CT přístroje. Požadujeme specializovanou způsobilost v oboru nukleární medicíny. V úvahu přichází i základní radiologický kmen nebo interní (i v přípravě), s předpokladem zařazení do oboru nukleární medicína. Termín nástupu: ihned. Kontaktní osoba: vedoucí lékař odd. MUDr. Miroslav Jerinić tel: 485312731, 485312702 e-mail: miroslav.jerinic@nemlib.cz

Prague Medical Care Department s.r.o. přijme lékaře. Inzerát ke stažení.
NUKLEA, medical center s.r.o., Bratislavská 2, 602 00 Brno, hledá lékaře, farmaceuta a farmaceutického asistenta pro přípravu radiofarmak. Práce jen s techneciem. Pracovní doba a mzda dohodou. Informace: nuklea@nuklea.cz.

Klinika nukleární medicíny a endokrinologie 2.LF UK a FN MOTOL přijme pro ambulanci nukleární medicíny 1 lékaře – lékařku.

Nabízíme příjemné pracovní prostředí, týden dovolené navíc, zajímavou práci na hybridním přístroji SPECT/CT, v případě zájmu možnost vědeckého růstu (doktorandské studium Ph.D.).

Požadujeme specializovanou způsobilost v oboru nukleární medicíny, případně základní interní nebo radiologický kmen (možno i v přípravě), s předpokladem zařazení do oboru nukleární medicína. Termín nástupu od 1.10.2017.

Kontaktní osoba: prim.MUDr. Kateřina Táborská, tel: 224434660, e-mail: katerina.taborska@fnmotol.cz

Fakultní nemocnice Olomouc přijme farmaceuta Kliniky nukleární medicíny. Více info zde.
NUKLEA, medical center s.r.o. Brno, Bratislavská 2, hledá lékaře nebo lékařku pro práci na oddělení nukleární medicíny. Úvazek a plat dohodou.
Uherskohradišťská nemocnice a.s. rozšiřuje tým o lékaře / lékařku oddělení nukleární medicíny (více info zde) a o radiologické asistenty (více info zde).