Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
President
MUDr. Pavel Koranda, PhD.
KNM, Fakultní nemocnice Olomouc
I.P. Pavlova 6
775 20 Olomouc
koranda@fnol.cz
Deputy for Inner Affairs
doc. MUDr. Petr Vlček, CSc.
KNME, 2.LF UK a FN v Motole
V Úvalu 84
150 06 Praha 5
petr.vlcek@fnmotol.cz
Deputy for Foreign Affairs, National Delegate in EANM, Deputy of National Delegate in UEMS
MUDr. Otto Lang, PhD.
ONM 3. LF a FN Královské Vinohrady
Šrobárova 503
100 34 Praha 10
lang@fnkv.cz
National Delegate in UEMS, Deputy of National Delegate in EANM
prof. MUDr. Milan Kamínek, PhD.
KNM, Fakultní nemocnice Olomouc
I.P. Pavlova 6
775 20 Olomouc
milan.kaminek@fnol.cz
Treasurer
MUDr. Petr Libus
Nemocnice Havlíčkův Brod, p.o.
Husova 2624
580 22 Havlíčkův Brod
petr.libus@onhb.cz
Scientific Secretary
doc. MUDr. Otakar Bělohlávek, CSc.
ONM-PET centrum, Nemocnice Na Homolce
Roentgenova 2
150 30 Praha 5
otakar.belohlavek@homolka.cz
Head of Clinical Section
MUDr. Martin Havel
KNM, Fakultní nemocnice Ostrava
17. listopadu 1790
708 52 Ostrava-Poruba
havel.martin@gmail.com
Head of Radiopharmaceutical Section
Mgr. František Zahrádka
KC SOLID spol. s r.o.
ul. Míru 16
337 01 Rokycany
Fzahradka@seznam.cz
Head of Immunoanalytical Section
prof. MUDr. Ondřej Topolčan
FN Plzeň - Bory
Tř.E. Beneše 13
305 99 Plzeň
topolcan@fnplzen.cz
Head of Section for technologists
Mrs. Milena Matysová
ONM, Fakultní nemocnice
Sokolská 581
500 05 Hradec Králové
matysova@fnhk.cz
Head of Section for physicists, electricians and computer scientists
Ing. Václav Poljak
ONM, Uherskohradištská nemocnice a.s.
686 68 Uherské Hradiště
poljak@nspuh.cz